*Slika je simbolična
Skladišče 7
72,16 EUR / kos
Za 4 gume 288,62 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6927116120771 |
| Znamka | Trazano |
| Model | SL366 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 11.5 kg |
Priporočamo
Fronway ROCKBLADE AT 2 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,35 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,98 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 205/70 R15 106R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,99 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 205/70 R15 106R
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,79 EUR
Preveri zalogo
Aplus AERIX FS01 205/70 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,91 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 205/70 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/70 R15 96T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,62 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 205/70 R15 106R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,24 EUR
Preveri zalogo

