Skladišče 1
98,63 EUR / kos
Za 4 gume 394,52 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784341323 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | AL2 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A867 195/75 R16 107R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,55 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 195/75 R16 107R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,66 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 195/75 R16 107R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,80 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 195/75 R16 107S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,39 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 195/75 R16 107R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,87 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 195/75 R16 110R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 195/75 R16 107R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,69 EUR
Preveri zalogo
Duraturn TRAVIAVAN 195/75 R16 107R
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 67,84 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 195/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo

