CONTINENTAL VANCONTACT ULTRA 195/65 R15 98T RFT
*Slika je simbolična
Skladišče 7
102,62 EUR / kos
Za 4 gume 410,46 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238996364 |
| Znamka | Continental |
| Model | VANCONTACT ULTRA |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Runflat | Da |
| Teža | 14.14 kg |
Priporočamo
Sunny NP226 195/65 R15 91H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,52 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 195/65 R15 91H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/65 R15 91H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,69 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/65 R15 91V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 44,92 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 XL 195/65 R15 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,38 EUR
Preveri zalogo

