VREDESTEIN COMTRAC 2 225/70 R15 112S
Skladišče 1
108,31 EUR / kos
Za 4 gume 433,25 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692341892 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | COMTRAC 2 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A869 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,95 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,42 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONTOUR AS 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,69 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 225/70 R15 112R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,83 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON VAN MASTER 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,57 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,58 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,29 EUR
Preveri zalogo

