*Slika je simbolična
Skladišče 7
86,92 EUR / kos
Za 4 gume 347,69 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342672717 |
| Znamka | Firestone |
| Model | ROADHAWK 2 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.42 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 195/55 R20 95H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,24 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 195/55 R20 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,13 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 195/55 R20 95H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,36 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 195/55 R20 95H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,54 EUR
Preveri zalogo
Petlas ALL SEASON PT565 XL 195/55 R20 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,97 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/55 R20 95H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,08 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 195/55 R20 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 82,38 EUR
Preveri zalogo
Strial STR ULTRA HIGH PERFORMAN 195/55 R20 95H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,80 EUR
Preveri zalogo

