*Slika je simbolična
Skladišče 7
371,44 EUR / kos
Za 4 gume 1.485,78 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563627410 |
| Znamka | Hankook |
| Model | H750A |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16.2 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 285/40 R22 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 109,21 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/40 R22 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 179,12 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 285/40 R22 110V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 207,01 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/40 R22 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 235,42 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/40 R22 110W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 250,48 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/40 R22 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 251,01 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 285/40 R22 106Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 271,80 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/40 R22 110Y
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 274,15 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 285/40 R22 110Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 283,97 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 285/40 R22 110Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 284,47 EUR
Preveri zalogo

