Skladišče 7
320,42 EUR / kos
Za 4 gume 1.281,67 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4032344769264 |
| Znamka | General |
| Model | GRABBER X3 |
| Širina | 12.5 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 33.42 kg |
Priporočamo
Trazano SL366 12.5 R15 108Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 125,43 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MUD TRAC 12.5 R15 108Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 155,78 EUR
Preveri zalogo
Speedways TRENCHER 12.5 R15
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 157,12 EUR
Preveri zalogo
Ascenso IMB163 12.5 R15 127B
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 157,57 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 12.5 R15 108Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 174,83 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 12.5 R15 113Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 190,92 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK MT01 12.5 R15 108Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 207,49 EUR
Preveri zalogo
Carlisle TRU POWER 12.5 R15 98B
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 209,93 EUR
Preveri zalogo

