Skladišče 7
78,75 EUR / kos
Za 4 gume 315,00 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959956784851 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | SPORT MASTER E |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 12.09 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 235/45 R18 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,53 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 235/45 R18 98W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 58,48 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/45 R18 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,27 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/45 R18 98Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,16 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 235/45 R18 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,52 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/45 R18 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,39 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 235/45 R18 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,39 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 XL 235/45 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo

