*Slika je simbolična
| EAN | 4038526419552 |
| Znamka | Dunlop |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 90 mm |
| Premer platišča | 12 col |
| Tip vozila | Skuter |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 3 kg |
Priporočamo
Mitas MC35 S-RACER 2.0 100/90 R12 49P
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 48,10 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 100/90 R12 64P
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 59,84 EUR
Preveri zalogo
Mitas MC35 S-RACER 2.0 100/90 R12 49P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 68,34 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SCOOTER SC 100/90 R12 64P
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 94,27 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO SUPERBIKE 100/90 R12
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 100,43 EUR
Preveri zalogo

