*Slika je simbolična
| EAN | 4038526477811 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 12 kg |
Priporočamo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/40 R19 98W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,58 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 245/40 R19 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,01 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/40 R19 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,95 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 245/40 R19 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,36 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 245/40 R19 98Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,20 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/40 R19 98Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 73,75 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/40 R19 94W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,78 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/40 R19 98Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/40 R19 98Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,05 EUR
Preveri zalogo

