Skladišče 7
91,99 EUR / kos
Za 4 gume 367,95 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801713540 |
| Znamka | Comforser |
| Model | CF510 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Teža | 12.14 kg |
Priporočamo
Comforser CF510 235/60 R15 98H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,99 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich RADIALTA 235/60 R15 98S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 252,54 EUR
Preveri zalogo

