BRIDGESTONE BT46 100/80 R17 52H
*Slika je simbolična
Skladišče 7
97,01 EUR / kos
Za 4 gume 388,05 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286341961010 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | BT46 |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 52 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 3.4 kg |
Priporočamo
Continental CONTI ROAD 100/80 R17 52S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,66 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TWIST SPORT SM 100/80 R17 52H
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,88 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX Q-LITE 100/80 R17 52S
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 64,18 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX Q-LITE 100/80 R17 52H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,06 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL CITY 100/80 R17 52S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,95 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL CITY 100/80 R17 52S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,55 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT STREET 100/80 R17 52S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,76 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ARROWMAX GT601F 100/80 R17 52H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,70 EUR
Preveri zalogo

