*Slika je simbolična
Skladišče 7
1.236,20 EUR / kos
Za 4 gume 4.944,79 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528705317218 |
| Znamka | Michelin |
| Model | MULTIBIB |
| Širina | 480 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 24 col |
| Indeks nosilnosti | 133 |
| Indeks hitrosti | D |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 81.1 kg |
Priporočamo
Ascenso TDR650 480/65 R24 140D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 561,63 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TDR650 480/65 R24 140D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 626,85 EUR
Preveri zalogo
Firestone MAXI TRACTION 65 480/65 R24 133D
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 799,71 EUR
Preveri zalogo
Kleber GRIPKER 480/65 R24 133D
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 879,68 EUR
Preveri zalogo
Michelin MULTIBIB 480/65 R24 133D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.236,20 EUR
Preveri zalogo

