BRIDGESTONE B02-PRO 150/70 R14 66S
*Slika je simbolična
Skladišče 7
69,60 EUR / kos
Za 4 gume 278,40 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9996347869617 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | B02-PRO |
| Širina | 150 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 66 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 6.42 kg |
Priporočamo
Bridgestone B02-PRO 150/70 R14 66S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,60 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone B02 150/70 R14 66S
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 69,87 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 150/70 R14 66P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,25 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 150/70 R14 66S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,58 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 150/70 R14 66S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,92 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SCOOTER 150/70 R14 66S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,77 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 150/70 R14 66S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,77 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 150/70 R14 66S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,77 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone B02-PRO 150/70 R14 66S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,34 EUR
Preveri zalogo

