Skladišče 7
182,25 EUR / kos
Za 4 gume 729,00 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998563441153 |
| Znamka | Hankook |
| Model | RF11 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.73 kg |
Priporočamo
Hankook RF11 235/75 R16 112T RFP
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 170,46 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 235/75 R16 112T RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 182,25 EUR
Preveri zalogo

