*Slika je simbolična
Skladišče 7
94,11 EUR / kos
Za 4 gume 376,44 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227466188 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | SCORPION MX32 |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 57 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 4.7 kg |
Priporočamo
Mitas TERRA FORCE - MX SAND 100/90 R19 57M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 67,20 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 6 100/90 R19 57M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,80 EUR
Preveri zalogo
Michelin TRACKER 100/90 R19 57R
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,64 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION MX EXTRA X 100/90 R19 57M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,62 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 6 100/90 R19 57M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 76,21 EUR
Preveri zalogo
Metzeler MC360 MID HARD 100/90 R19 57M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 76,31 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI ESCAPE 100/90 R19 57H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,36 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX53 100/90 R19 57M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 81,79 EUR
Preveri zalogo

