*Slika je simbolična
Skladišče 5
239,51 EUR / kos
Za 4 gume 958,04 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250325748279 |
| Znamka | Autec |
| Model | BRIXEN |
| Velikost | 20 col |
| Širina | 8 col |
| Razmak | 5X108 |
| ET | 45 |
| Sredinjska luknja | 63.4 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (568 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 750 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| ECE certifikat | Da (2548) |
| Barva | Črna / sijaj |
| Teža | 15.7 kg |

