Skladišče 1
109,76 EUR / kos
Za 4 gume 439,03 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956682477 |
| Znamka | Kumho |
| Model | PS71 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Pirelli SCORPION VERDE ALL SEASON 255/55 R19 111H RFT
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,87 EUR
Preveri zalogo
Aplus A502 255/55 R19 111H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,08 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION VERDE 255/55 R19 111V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,93 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 255/55 R19 111V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,38 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS CONTACT LX SPORT 255/55 R19 111W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 89,67 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/55 R19 111W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,85 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/55 R19 111W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,39 EUR
Preveri zalogo
Strial STR 701 255/55 R19 111V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 102,42 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone ALENZA 001 255/55 R19 111H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 104,27 EUR
Preveri zalogo

