Skladišče 7
75,17 EUR / kos
Za 4 gume 300,67 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322459122 |
| Znamka | Lassa |
| Model | WINTUS 2 |
| Širina | 185 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 10.36 kg |
Priporočamo
Strial STR TOURING 185/60 R14 82T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 32,39 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/60 R14 82H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 34,98 EUR
Preveri zalogo
Strial STR TOURING 185/70 R14 88T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 34,98 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S 185/60 R14 82H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/55 R14 80H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 37,07 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 185/55 R14 80H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,25 EUR
Preveri zalogo

