*Slika je simbolična
Skladišče 3
561,90 EUR / kos
Za 4 gume 2.247,61 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
607,84 EUR / kos
Za 4 gume 2.431,34 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
582,25 EUR / kos
Za 4 gume 2.328,98 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708788022 |
| Znamka | Michelin |
| Model | SPORT PS2 |
| Širina | 335 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Hrup | 0 dB |
| Teža | 12.18 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT SPORT 255/50 R16 99Y
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 561,90 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO ASIM 335/35 R17 106(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 639,02 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 2 335/35 R17 106Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 639,77 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO ASIM 335/35 R17 106(Y) RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 660,34 EUR
Preveri zalogo

