Skladišče 7
69,46 EUR / kos
Za 4 gume 277,83 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528705265694 |
| Znamka | Kormoran |
| Model | ULTRA HIGH PERFORMANCE |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 7.99 kg |
Priporočamo
Alliance AL30 - DOT22 215/45 R17 91W
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/45 R17 91W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,29 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/45 R17 91W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,17 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 215/45 R17 91W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,18 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/45 R17 91Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,65 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/45 R17 91Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,98 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/45 R17 91W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,08 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 215/45 R17 91Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,58 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 215/45 R17 91W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,53 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 215/45 R17 91W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,53 EUR
Preveri zalogo

