*Slika je simbolična
Skladišče 2
40,91 EUR / kos
Za 4 gume 163,63 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
35,93 EUR / kos
Za 4 gume 143,73 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3188649816347 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 10 col |
| Indeks nosilnosti | 56 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 3 kg |
Priporočamo
Vee Rubber VRM054 100/90 R10 56P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 25,24 EUR
Preveri zalogo
Vee Rubber VRM139 100/90 R10 61J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 27,44 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 100/90 R10 61M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,52 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 100/90 R10 56J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,17 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TWIST 100/90 R10 56M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,24 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 100/90 R10 61J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,72 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 100/90 R10 56J
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 35,93 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone B01 100/90 R10 56J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,24 EUR
Preveri zalogo
Vee Rubber VRM133 100/90 R10 56J
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,02 EUR
Preveri zalogo

