*Slika je simbolična
Skladišče 7
41,32 EUR / kos
Za 4 gume 165,27 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227384505 |
| Znamka | Metzeler |
| Model | ROADTEC SCOOTER |
| Širina | 130 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 10 col |
| Indeks nosilnosti | 61 |
| Indeks hitrosti | L |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 3.52 kg |
Priporočamo
Vee Rubber VRM119C 130/90 R10 70L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,02 EUR
Preveri zalogo
Vee Rubber VRM137 130/90 R10 66M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,03 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 130/90 R10 61L
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,32 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 130/90 R10 61J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,53 EUR
Preveri zalogo
Michelin BOPPER 130/90 R10 61L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,86 EUR
Preveri zalogo
Michelin REGGAE 130/90 R10 61J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,82 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone B01 130/90 R10 61J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,13 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 130/90 R10 61L
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,27 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TWIST 130/90 R10 61J
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 49,06 EUR
Preveri zalogo

