CONTINENTAL VANCO CAMPER 225/65 R16 112R
Skladišče 7
199,72 EUR / kos
Za 4 gume 798,87 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238371000 |
| Znamka | Continental |
| Model | VANCOCAMPER |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Kombinirano vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 15.5 kg |
Priporočamo
Aplus A867 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,67 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX HP010 225/65 R16 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,09 EUR
Preveri zalogo
Novex LTR 5 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 225/65 R16 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,84 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,93 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 225/65 R16 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,73 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/65 R16 112T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,84 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 225/65 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,13 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 225/65 R16 112T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,27 EUR
Preveri zalogo

