*Slika je simbolična
Skladišče 5
227,94 EUR / kos
Za 4 gume 911,78 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4059771026050 |
| Znamka | Rial |
| Model | ASTORGA |
| Velikost | 19 col |
| Širina | 8 col |
| Razmak | 5X112 |
| ET | 45 |
| Sredinjska luknja | 57.1 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (884 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 820 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| ECE certifikat | Da (2031) |
| Barva | Črna / sijaj |
| Teža | 12.82 kg |

