*Slika je simbolična
Skladišče 2
174,14 EUR / kos
Za 4 gume 696,56 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
171,39 EUR / kos
Za 4 gume 685,56 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5420005507369 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | TT 100 GP |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 57 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 4.42 kg |
Priporočamo
Mitas TERRA FORCE - MX SAND 100/90 R19 57M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 67,20 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 6 100/90 R19 57M
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,80 EUR
Preveri zalogo
Mitas TERRAFORCE-MX SM 100/90 R19 57M
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 72,68 EUR
Preveri zalogo
Michelin TRACKER 100/90 R19 57R
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,64 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION MX EXTRA X 100/90 R19 57M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,62 EUR
Preveri zalogo
Metzeler MC360 MID HARD 100/90 R19 57M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 76,31 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION MX EXTRA X 100/90 R19 57M
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 81,15 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI ESCAPE 100/90 R19 57H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,36 EUR
Preveri zalogo

