*Slika je simbolična
Skladišče 3
239,49 EUR / kos
Za 4 gume 957,97 EUR
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
257,11 EUR / kos
Za 4 gume 1.028,46 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700603675 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILOT ALPIN 5 SUV |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Da |
| Teža | 14 kg |
Priporočamo
Bridgestone ALENZA 001 265/50 R19 110W RFT
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 80,29 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 265/50 R19 110Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,80 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 265/50 R19 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 107,40 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 265/50 R19 110V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 111,44 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/50 R19 110Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 265/50 R19 110W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 142,70 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/50 R19 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 156,50 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 265/50 R19 110W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 162,36 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA RU1 265/50 R19 110Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 163,88 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V905 265/50 R19 110V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 169,37 EUR
Preveri zalogo

