Skladišče 7
191,21 EUR / kos
Za 4 gume 764,86 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563531465 |
| Znamka | Hankook |
| Model | RH17 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.5 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,66 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 245/45 R20 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,78 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 245/45 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 80,79 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,88 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,45 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 245/45 R20 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 92,92 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/45 R20 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,83 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,80 EUR
Preveri zalogo
Kormoran SUMMER 3 SUV 245/45 R20 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 138,43 EUR
Preveri zalogo

