BRIDGESTONE ML50 140/60 R13 57L
*Slika je simbolična
Skladišče 7
54,37 EUR / kos
Za 4 gume 217,49 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9996347603112 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | ML50 |
| Širina | 140 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 57 |
| Indeks hitrosti | L |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 3.74 kg |
Priporočamo
Mitas TOURING FORCE-SC 140/60 R13 57L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,18 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 140/60 R13 63P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,03 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TWIST 140/60 R13 63S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 51,57 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 140/60 R13 57P
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 52,33 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone ML50 140/60 R13 57L
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 54,37 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 140/60 R13 63P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,85 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 140/60 R13 63P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,45 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone ML50 140/60 R13 57L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,99 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 140/60 R13 63P
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 60,82 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 140/60 R13 63S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,22 EUR
Preveri zalogo

