*Slika je simbolična
Skladišče 7
72,28 EUR / kos
Za 4 gume 289,13 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9989227141870 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | MT16 |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 100 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 6.14 kg |
Priporočamo
Dunlop GEOMAX MX33 110/100 R18 64M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,34 EUR
Preveri zalogo
Michelin TRACKER 110/100 R18 64R
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 73,21 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 6 110/100 R18 64M
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,25 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone X31 110/100 R18 64M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,87 EUR
Preveri zalogo
Metzeler MC360 MID HARD 110/100 R18 64M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,13 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone X31 110/100 R18 64M
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 83,17 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX34 110/100 R18 64M
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION XC MID 110/100 R18 64M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo

