*Slika je simbolična
Skladišče 7
809,53 EUR / kos
Za 4 gume 3.238,12 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227357196 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | ZEROA |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 12.5 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT SPORT 255/50 R16 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 451,65 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ZEROA 255/50 R16 99Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 809,53 EUR
Preveri zalogo

