Skladišče 1
152,74 EUR / kos
Za 4 gume 610,98 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956373719 |
| Znamka | Kumho |
| Model | PS72 XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 89 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 245/30 R19 89Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 152,74 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 245/30 R19 89Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 167,66 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT 245/30 R19 89Y RFP
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 244,12 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO* RFT XL 245/30 R19 89Y RFT
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 245,30 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 245/30 R19 89Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 251,59 EUR
Preveri zalogo
Michelin PS4 S XL 245/30 R19 89Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 265,59 EUR
Preveri zalogo

