Skladišče 7
108,03 EUR / kos
Za 4 gume 432,12 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9992344000305 |
| Znamka | General |
| Model | GRABBER AS 365 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.03 kg |
Priporočamo
Sportiva SNOW WIN 235/60 R18 107H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,99 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER HTS60 235/60 R18 103H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 235/60 R18 107W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO HT ST450 235/60 R18 107V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 66,05 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,74 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/60 R18 107V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,77 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/60 R18 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,45 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,63 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/60 R18 107W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 74,21 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,40 EUR
Preveri zalogo

