ULTRAFORCE TERRA TAMER RTX 315/75 R16 121Q
*Slika je simbolična
Skladišče 7
224,48 EUR / kos
Za 4 gume 897,92 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801716398 |
| Znamka | Ultraforce |
| Model | TERRA TAMER RTX |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 121 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 31.96 kg |
Priporočamo
Trazano SL366 315/75 R16 127R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 126,27 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 315/75 R16 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 224,48 EUR
Preveri zalogo

