*Slika je simbolična
Skladišče 2
151,62 EUR / kos
Za 4 gume 606,49 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
148,96 EUR / kos
Za 4 gume 595,83 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3188649807055 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | D605 |
| Širina | 90 mm |
| Višina | 100 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 51 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 3.514 kg |
Priporočamo
Michelin STARCROSS 5 90/100 R16 51M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,31 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 90/100 R16 51M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 58,88 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone X30 90/100 R16 52M
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,96 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 90/100 R16 51M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 67,77 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 90/100 R16 51M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 67,92 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 90/100 R16 51M
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,57 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 90/100 R16 51M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,57 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX34 90/100 R16 51M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,44 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION MX32 90/100 R16 51M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,88 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX53 90/100 R16 51M
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,90 EUR
Preveri zalogo

