Skladišče 1
149,49 EUR / kos
Za 4 gume 597,96 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
153,35 EUR / kos
Za 4 gume 613,39 EUR
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024068006138 |
| Znamka | Uniroyal |
| Model | RAIN MAX 5 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 121 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A867 235/65 R16 115R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,66 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 235/65 R16 115T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,91 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON LT+ 235/65 R16 115R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,87 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 235/65 R16 115T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 235/65 R16 121R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 78,82 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 235/65 R16 115R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,14 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 235/65 R16 115S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,24 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 235/65 R16 121R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,32 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek RELAMAX 4S 235/65 R16 115R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,93 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 235/65 R16 115R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,03 EUR
Preveri zalogo

