Skladišče 1
119,94 EUR / kos
Za 4 gume 479,77 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4032344009919 |
| Znamka | General |
| Model | SNOW GRABBER PLUS FR XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Novex SP A5 225/55 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,99 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/55 R19 103Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,38 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G 225/55 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,51 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 225/55 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,95 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 225/55 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,64 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/55 R19 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,06 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 225/55 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,69 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/55 R19 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,75 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/55 R19 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,89 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 225/55 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,72 EUR
Preveri zalogo

