CONTINENTAL VANCONTACT ULTRA 185/80 R14 102Q
Skladišče 7
101,30 EUR / kos
Za 4 gume 405,19 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999238081183 |
| Znamka | Continental |
| Model | VANCONTACT ULTRA |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 10.08 kg |
Priporočamo
Ling Long R701 RADIAL 185/80 R14 104N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,40 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 185/80 R14 102Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,50 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 185/80 R14 102Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,42 EUR
Preveri zalogo
Sebring FOR.VAN+WI 201 185/80 R14 102R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,95 EUR
Preveri zalogo
Kormoran CARGOSPEEDEVO 185/80 R14 102R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,24 EUR
Preveri zalogo
Hankook K715 185/80 R14 91T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,46 EUR
Preveri zalogo
Falken LINAM VAN01 185/80 R14 102R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,65 EUR
Preveri zalogo
Kormoran VANPRO WINTER 185/80 R14 102R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 89,09 EUR
Preveri zalogo

