Skladišče 1
64,62 EUR / kos
Za 4 gume 258,47 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913106298 |
| Znamka | Hifly |
| Model | SUPER TRAIL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | N |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Journey WR068 195/50 R13 104N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,59 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R701 RADIAL 195/50 R13 104N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,03 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER TRAIL 195/50 R13 104N
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,62 EUR
Preveri zalogo
Gripmax CARGO CARRIER 195/50 R13 104N
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Maxxis CR966 195/50 R13 104N
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,68 EUR
Preveri zalogo

