ULTRAFORCE TERRA TAMER ATX 245/65 R17 117S
*Slika je simbolična
Skladišče 7
124,64 EUR / kos
Za 4 gume 498,57 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801709512 |
| Znamka | Ultraforce |
| Model | TERRA TAMER ATX |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 117 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 20.4 kg |
Priporočamo
Aplus A919 XL 245/65 R17 111H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND HT 245/65 R17 107T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,29 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 245/65 R17 111T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,80 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV XL 245/65 R17 111H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,02 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKBLADE AT 1 245/65 R17 107S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,85 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 245/65 R17 111S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,63 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND AT100 245/65 R17 111T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,93 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 245/65 R17 107T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T BSW 245/65 R17 107T
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,23 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 245/65 R17 111H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,92 EUR
Preveri zalogo

