Skladišče 7
208,29 EUR / kos
Za 4 gume 833,16 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9988706995149 |
| Znamka | Michelin |
| Model | LATITUDE SPORT |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 17.7 kg |
Priporočamo
Dunlop SPORT MAXX RT2 SUV 275/55 R19 111V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 158,02 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 275/55 R19 111W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 175,73 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 275/55 R19 111W RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 180,06 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G061 RPB 275/55 R19 111V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 181,46 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 275/55 R19 111W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 186,84 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 275/55 R19 111W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 190,54 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER SUMMER 275/55 R19 111W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 195,84 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330A SUV 275/55 R19 111H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 197,68 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE SPORT 275/55 R19 111W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 208,29 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ZERO AS MO 275/55 R19 111V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 209,33 EUR
Preveri zalogo

