*Slika je simbolična
Skladišče 7
55,77 EUR / kos
Za 4 gume 223,08 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3188649816644 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 57 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 3.7 kg |
Priporočamo
Bridgestone BATTLAX SC1 100/90 R14 57P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,46 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 100/90 R14 57P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,77 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 100/90 R14 57P
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,22 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 2 100/90 R14 57P
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,92 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 100/90 R14 57S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,92 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT STREET 100/90 R14 57P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,23 EUR
Preveri zalogo

