Skladišče 7
207,24 EUR / kos
Za 4 gume 828,95 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000664068 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SPORT MAXX RT 2 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.43 kg |
Priporočamo
Minerva F205 275/35 R19 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,19 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 275/35 R19 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,59 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/35 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 93,22 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/35 R19 100V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 101,30 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V906 BLUEARTH XL 275/35 R19 100V
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 129,26 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 275/35 R19 100Y
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 134,03 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT PS2 275/35 R19 100(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 275/35 R19 100(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 275/35 R19 100Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 148,63 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/35 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 156,72 EUR
Preveri zalogo

