Skladišče 1
214,60 EUR / kos
Za 4 gume 858,41 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956374068 |
| Znamka | Kumho |
| Model | PS72 XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 285/30 R22 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 211,71 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 285/30 R22 101Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 214,60 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 285/30 R22 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 272,18 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 6 285/30 R22 101(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 305,53 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 285/30 R22 101Y RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 310,76 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 * ENLITEN XL 285/30 R22 104Y
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 333,82 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT 285/30 R22 104Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 337,77 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) * XL 285/30 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 338,26 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 285/30 R22 101Y RFP
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 341,98 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 285/30 R22 101Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 346,68 EUR
Preveri zalogo

