*Slika je simbolična
Skladišče 2
146,37 EUR / kos
Za 4 gume 585,47 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
139,54 EUR / kos
Za 4 gume 558,17 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526101648 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | TRAILMAX RAID |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 59 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.3 kg |
Priporočamo
Mitas ENDURO TRAIL XT+ 110/80 R19 59T
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,28 EUR
Preveri zalogo
Mitas ENDURO TRAIL XT+ 110/80 R19 59T
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,46 EUR
Preveri zalogo
Mitas TERRA FORCE-R 110/80 R19 59V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,96 EUR
Preveri zalogo
Metzeler TOURANCE 110/80 R19 59H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 109,35 EUR
Preveri zalogo
Continental TKC80 TWINDURO 110/80 R19 59Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 113,29 EUR
Preveri zalogo
Metzeler TOURANCE 110/80 R19 59V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 114,63 EUR
Preveri zalogo

