*Slika je simbolična
Skladišče 3
55,93 EUR / kos
Za 4 gume 223,73 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
55,93 EUR / kos
Za 4 gume 223,73 EUR
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700982503 |
| Znamka | Sebring |
| Model | ALL SEASON |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 7.2 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 175/60 R15 81V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,72 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/60 R15 81H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 175/60 R15 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,60 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/60 R15 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,11 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 175/60 R15 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,90 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/60 R15 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,30 EUR
Preveri zalogo

