Skladišče 7
217,55 EUR / kos
Za 4 gume 870,20 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563472935 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K127A XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 265/50 R20 111W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,51 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 265/50 R20 111V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,27 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 265/50 R20 111W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,93 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/50 R20 111W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,22 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/50 R20 111W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/50 R20 111W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 111,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 265/50 R20 111W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 113,78 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL XL 265/50 R20 111T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 139,81 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 265/50 R20 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 162,55 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AT781 RBL 3PMSF XL 265/50 R20 111V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 169,81 EUR
Preveri zalogo

