Skladišče 7
95,26 EUR / kos
Za 4 gume 381,03 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6938112617813 |
| Znamka | Trazano |
| Model | SL369 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 18.08 kg |
Priporočamo
Trazano SL369 255/70 R17 112T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,26 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS ATR FR 255/70 R17 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 130,70 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich TRAIL TERRAIN 255/70 R17 112T
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 212,57 EUR
Preveri zalogo

