*Slika je simbolična
Skladišče 7
43,04 EUR / kos
Za 4 gume 172,18 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227401721 |
| Znamka | Metzeler |
| Model | ROADTEC SCOOTER |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 10 col |
| Indeks nosilnosti | 54 |
| Indeks hitrosti | L |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 2.8 kg |
Priporočamo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 120/70 R10 54L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,61 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 120/70 R10 54L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,19 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 120/70 R10 54L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,43 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TWIST 120/70 R10 54L
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,07 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 120/70 R10 54L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,63 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 120/70 R10 54L
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,04 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 120/70 R10 54L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,56 EUR
Preveri zalogo
Mitas MC20 MONSUM WW 120/70 R10 54L
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 47,18 EUR
Preveri zalogo

