*Slika je simbolična
Skladišče 3
432,83 EUR / kos
Za 4 gume 1.731,30 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
540,16 EUR / kos
Za 4 gume 2.160,62 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700565041 |
| Znamka | Michelin |
| Model | XWX |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 11.87 kg |
Priporočamo
Aplus A867 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,09 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WVAN 225/70 R15 112R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 67,12 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,07 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,83 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,22 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,99 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU810 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,55 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M WINTER VAN 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,32 EUR
Preveri zalogo

